Blog > Komentarze do wpisu
dobry slogan

 

 

ON: oj tam, nie fochaj, kochaj! Dobry slogan... KOCHAJ, NIE FOCHAJ.

 

JA: kocham nie biję.

 

 

Może ONy branżę zmienić powinien? Przekwalifikować się z pracownika IT na marketingowca. Ten "chop" nieustannie zadziwia Rudą. Irytuje, denerwuje, wkurza, wyprowadza z równowagi, tak, że chciałoby się go udusić gołymi rękoma, a z drugiej strony potrafi być czuły, rycerski, a nawet odpowiedzialny, czy do bólu romantyczny.

 

Ostatnim razem tłumaczył dlaczego nie kupił badylka. Bo przecież zwiędnie do niedzieli i gdzie Ruda takiego zwiedniętego będzie wiozła. W niedzielę zaś wybrał taką trasę powrotną ze spaceru do domu, żeby po drodze wstąpić do kwiaciarni. Tłumaczenia, że to nie potrzebne, że przecież i tak zwiędnie, skwitował pytaniem o kolor, po czym sam sobie na nie odpowiedział. I nie wiadomo kto był bardziej zadowolony: ONy, bo postawił na swoim czy Ruda, bo dostała chabazia.

 

 


 

A do matury jakby coraz bliżej niż dalej. Stres dopada, chociaż dotarło już do niej, że nie będzie tragedii jeśli dostanie się z ostatniej listy albo, że nie dostanie się za pierwszym razem. Politechniki czekają na takich banitów jak ona. Jeśli jednak Kadaffi się nie uspokoi, a Baba Jaga* mówiła prawdę to może wcale nie być drugiej szansy...

 

 

*Baba Jaga- Baba Vanga i jej przepowiednie. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Jej proroctwa pokrywają się z nostradamusowymi, ale czy można w to w ogóle wierzyć?

 

 

środa, 23 marca 2011, raggafaya
Tagi: dialog on ruda

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Ol., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/03/23 20:44:34
Dobry chabaź nie jest zły, nigdy. ;D

A slogan bardzo ładny, dużo lepszy niż te które się pojawiają w reklamach na nk.
Może ONy powinien zhakować stronę? ;D

A matura... matura to wiesz co.
Poza tym - biotechnologia jest zdaje się na wrocławskim kierunkiem zamawianym - jeszcze by Ci za to świństwo zapłacili ;D.
-
2011/03/24 18:07:10
Ale czy można tak bez fochania?
-
raggafaya
2011/03/24 18:49:52
@Ol,
staram się unikać żartów dotyczących NK...
@dancingheels,
nie. i bez denerwowania się też nie. //Ale Ty się Beatko nie denerwuj...//
Tutaj zawartość trzeciej szpaltyNajlepsze Blogi