Blog > Komentarze do wpisu
pytania

może Ruda naprawdę za dużo wymaga, za dużo oczekuje?

Nie ma mężczyzn idealnych, ale czy to oznacza, że musi obniżać poprzeczkę? Sama nie jest idealna, ale stara się próbować być dla niego taką, jaką chciałby, żeby była.

 

 

 

Sama już nie wie, czy to jej wyobraźnia, niezawodna intuicja czy za przeproszeniem chuj wi co. Ale ma wrażenie, że jest nie tak, jak być powinno. A jak być powinno?

 

 

 

Weekend był niezły, w gruncie rzeczy był całkiem udany. Ruda nie wie jednak, czy ma siły żyć od weekendu do weekendu. Nie wie też, co będzie dalej. I nie chce tego wiedzieć. Krystalizują się w jej głowie decyzje, których wolałaby nie podejmować.Również decyzje natury: co studiować i gdzie... Jeśli życie wywróci jej się do góry nogami, wyjdzie do Olsztyna. Jeśli rzecz jasna będą jej tam chcieli. Z Poznania zrezygnowała. Nie przekonuje jej ani uczelnia, ani miasto.

poniedziałek, 11 kwietnia 2011, raggafaya
Tagi: myśli ruda

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/04/11 20:15:38
jak kochać to księcia, jak kraść to miliony! pzdr. //Re
-
raggafaya
2011/04/14 09:59:01
tylko gdzie ja tego księcia z bajki znajdę? :)
-
2011/04/15 21:24:39
nie namawiam nawet do szukania. jeśli już to książę sam się znajdzie. albo CIĘ znajdzie:) chodziło mi raczej o to, że (moim skromnym zdaniem) nie należy obniżać poprzeczki i trzeba jednak stawiać wymagania, żeby w związku z tym w związku nie zgnuśnieć:) choć w sumie... jestem chyba ostatnią osobą, która powinna wypowiadać się na temat związków;) w każdym razie życzę powodzenia // Re - też ruda:)
-
raggafaya
2011/04/16 13:31:36
nu takie samo podejście do mężczyzn mam. niestety ciągle znajdują się kobiety, które próbują mi wmówić, że obniżenie poprzeczki nie jest niczym złym, bo lepiej być z kimkolwiek niż samej...

pozdrawiam serdecznie
Tutaj zawartość trzeciej szpaltyNajlepsze Blogi