Blog > Komentarze do wpisu
tak jakby

jestem zmęczona swoim życiem, tym wielkim zamieszaniem, w które sama własnoręcznie się wplątałam, swoimi myślami i tymi pseudomiłosnymi historyjkami, bez happy endu. ''trefny towar'', potrzebujący ociupinę czułości potknął się o pułapki, które sam zastawił. niby nic, a jednak. skonfrontowanie wyimaginowanego poczucia zajebistości z rzeczywistością, czyli sex tonight? of course, but nothing more & goń się, dziewucho, boli.

 

tak jakby, Ruda wie, że kogoś będzie jej mocno brakować w Lublinie, że będzie tęsknić za wspólnym szwendaniem się po śląskich ulicach, za wymyślaniem durnowatych scenariuszy i trylionem innych rzeczy, które zdążyła polubić. niby nic, a jednak stało się w jakiś sposób ważne dla niej, bo ''ten'' był, kiedy potrzebowała rozmowy, towarzystwa. jakkolwiek. w nieśmiertelnej teorii Rudej to się udać nie może, bo rudzielec ma za krótkie nóżki, żeby mierzyć tak wysoko. pomarzyć można było, prawda?

 

 

 

 

 

 

 

 

poza tym ONy się żeni, albo kpi sobie z Rudej. niby nic, a jednak niesmak jest olbrzymi.

wtorek, 30 sierpnia 2011, raggafaya

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Wrrr, *.jotanet.pl
2011/08/31 21:02:30
Jakkolwiek, to moje hasło do wciskania między każde zdania!

Przyjemnie się na nim wyhamowywuje intonację, czyż nie? ;p
-
raggafaya
2011/08/31 21:10:01
tak jakby też daje radę, acz do pięt jakkolwiek "jakkolwiekowi" nie sięga, ament.
-
2011/09/02 22:31:47
facet to świnia - nic dodać, nic ująć.
-
raggafaya
2011/09/04 10:18:02
@vuze,
cóż zrobić... tylko świń mi nie obrażaj, bo to wielce pożyteczne i dobre zwierzęta, chrum chrum.
i powiem wam, że dawno tak obłudnego faceta nie spotkałam i mam nadzieję, że nigdy więcej nikogo takiego nie spotkam na swej drodze. Dobrze, że mnie w porę oświeciło, żeby wyplątać się z zawiłej z nim znajomości ;-).
-
Gość: pani Kijkowa, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/09/05 22:09:23
Nie ten to tamten. Będzie następny - ze wschodnich rubieży ;-) Aha, co do kanału RRS na moim nowym blogu to masz ikonkę po prawej stronie u samej góry. Trzeba nadusić napis albo znaczek. I nie ma że się nie da, bo mi się udało ustawić samej sobie informacje o własnych notkach (jakbym zapomniała po pijaku, że coś naskrobałam ;]).

PS. Kuuuurde, Twój uroczo-śłitaśny blog uważa, iż mogę być automatem spamującym z uwagi na tempo wpisania komentarza. Jedwabiście ^^
-
raggafaya
2011/09/06 08:40:20
@Pani Kijkowa,
tajest! RSS już zassany, będę na bieżąco :).

Tego kwiatu jest pół światu etc., dziwi mnie po prostu zajebiście szybkie tempo ONego. I pomyśleć, że to ja miałam wyrzuty sumienia, bo miałam czelność cały swój wolny czas spędzać w uroczym męskim towarzystwie.
Aj tam, aj tam. Niech mu bozia w dzieciach wynagrodzi, na pewno się ucieszy... .
I dlaczego życzysz mi tylko jednego pana ze wschodnich rubieży? Od razu cały harem! :D
Tutaj zawartość trzeciej szpaltyNajlepsze Blogi