Blog > Komentarze do wpisu
sesja, sesja i po sesji.

Osiągnięciami nie warto się chwalić, jeśli nie ma się czym. Nie mniej jednak, nigdy Ruda nie przypuszczała, że trójczyna może tak cieszyć. Oficjalnie wczoraj, po telefonie od kolegi, którego serdecznie pozdrawia, rozpoczęła ferie. 

 

 

A teraz chwali się, że za chwilę wychodzi na rozmowę z pewnym dr. Trzymajcie kciuki, może już w trakcie przerwy międzysemestralnej Ruda popatrzy z bliska na pracę lekarza weterynarii.

 

 

 

 

A to się dzieje na roku przerasta Rudą pod każdym względem. Jeśli ktoś Wam, kiedyś powie, że studia medyczne, jakiekolwiek bądź, to zagłębie inteligencji, nie wierzcie mu.  

piątek, 10 lutego 2012, raggafaya

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
erjota
2012/02/10 16:36:26
zdecydowanie studia medyczne to nie jest zagłębienie inteligencji!! widzę to po swoich kolegach i koleżankach (i czasami po sobie:P)
-
2012/02/10 16:39:12
Popieram Ejrotę, na studiach medycznych inteligentnie to nie jest. A już zwłaszcza na ostatnich latach :D ale ponoć po studiach IQ wzrasta, więc jest jeszcze SZANSA :D
-
raggafaya
2012/02/10 17:43:46
... a potem słyszę, że patrzę na ludzi z góry.
Ale czasami na hasła albo pytania, jakie wypływają z ich ust, po prostu nie można się nie roześmiać. A ja jak sami możecie się przekonać do szczególnie inteligentnych ludzi nie należę... ;))
Tutaj zawartość trzeciej szpaltyNajlepsze Blogi