Blog > Komentarze do wpisu
z cyklu absurdy

zostały Rudej tylko dwa egzaminy do zdania, pięknie prawda? Ruda w swej niezachwianej pewności siebie wierzy, że na 3 spokojnie je napisze (przy czym w tej chwili chodzi już tylko o to, żeby wznieść się ponad trzy). Brzmi jeszcze piękniej, prawda? 

 

Ale wisi nad nią widmo poprawki z cudownego i jakże w praktyce każdego weterynarza przedmiotu jakim jest agronomia (rolnictwo). A jeśli poprawka przypadnie na czas Kongresu Weterynaryjnego, bo także odbyć ma się we wrześniu, to Ruda będzie chyba jedyną osobą, która będzie awansowała z tak ważnego przedmiotu. 

Więc ściskamy wszyscy kciuki za to, żeby udało jej się zaliczyć wczoraj napisane kolokwium. 

środa, 06 czerwca 2012, raggafaya
Tagi: ruda awanse

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/06/07 20:00:46
ciekawe przedmioty macie, nie ma co :P będzie dobrze, grunt to optymizm :)
-
Gość: już_prawie_nieomal_lekwet, *.dynamic.gprs.plus.pl
2012/06/09 01:27:35
Biedne dziewczę, współczuję ci tego co będziesz musiała przejść na tych <cenzura> studiach. Dobrze, że na pierwszym roku studenci nie są świadomi co ich czeka, bo 90% rzuciłoby te studia w cholerę. I byłaby to najlepsza decyzja w ich życiu. Każdy z nas prędzej czy później żałuje że wybrał ten kierunek, wspomnisz jeszcze kiedyś me prorocze słowa.
-
raggafaya
2012/06/09 10:15:38
@vuze,
etyka z księdzem też była ciekawym doświadczeniem (i nie, nie była to etyka zawodowa, tylko taka truuu katolicka, niemalże katecheza)

@już_prawie_nieomal_lekwet,
co masz na myśli?
Dlaczego żałujesz?
Tutaj zawartość trzeciej szpaltyNajlepsze Blogi