Blog > Komentarze do wpisu
koniec

Jeśli ktoś ma ochotę czasem czytać o perypetiach Rudej to zapraszam pod nowy adres, nie związany z dawnym życiem - znów ten patetyzm!

Wystarczyłoby pewnie pousuwać to i owo, ale Ruda, będąca człowiekiem z natury sentymentalnym, nie potrafi tego zrobić.  

Tutaj zapewne będą pojawiały się fragmenty nowych wpisów, tak żeby osoby subskrybujące weterynaryjne przygody przez blox, o ile takie są, były automatycznie informowane o nowościach.  

 

www.weterynaryjneprzygody.blogspot.com


 Na koniec akcent humorystyczny: 

 

 

Ściskam mocno, Ruda. 

piątek, 21 września 2012, raggafaya

Polecane wpisy

  • weterynaryjne przygody - pamiętacie o nas?

    Przypominam o tym, że przenieśliśmy się o tu: WETERYNARYJNE PRZYGODY : Zrobiło się ciut cieplej i już w tej chwili można zaobserwować wzmożoną aktywność kleszcz

  • Zarabianie w Internecie? Da się?

    Długo zastanawiałam się czy warto w ogóle zaczynać jakąkolwiek przygodę z zarabianiem w Internecie, bo przecież bloga prowadzę nie dla pieniędzy (w przeciwnym r

  • czarne chmury

    jeśli wydaje Wam się, że nic gorszego nie może się Wam przydarzyć, to powiem Wam z własnego doświadczenia, że czasem jak się wali to wszystko. Wróciłam do domu

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/09/21 21:08:21
Jak mam zrobić, żeby Twój nowy bloog oglądać?
-
raggafaya
2012/09/21 21:18:15
możesz albo założyć sobie czytnik RSS (np. www.google.pl/reader/view/) lub po prostu śledzić powiadomienia bloxa, bo zamierzam kawałki publikować tutaj, a całość tam.
-
Gość: beza, *.4web.pl
2012/09/22 08:34:46
dlaczego przenosisz się na blogspota? wg mnie blox jest bardziej czytelny i wielka szkoda, że wybrałaś to drugie. Ale będę czytać dalej ;)
-
raggafaya
2012/09/22 10:58:53
@beza,
Blox bardziej czytelny? Tj.?
blox nie daje mi tylu możliwości, jeśli chodzi o design, być może jestem zbyt głupiutka na ogarnięcie pewnych rzeczy tutaj (np. trzeciej szpalty, z którą tu się namordowałam strasznie, a która nie zadziałała, mimo postępowania według instrukcji, mało tego "wykrzaczyła" mi szablon :D).
Blogspot jest oparty na wordpressie, a to pozwala na bezproblemowe importowanie i eksportowanie bloga, tutaj zaprzęgłam do pomocy informatyka, bo sama nie byłam w stanie tego zrobić :D.

-
Gość: beza, *.4web.pl
2012/09/22 12:30:19
a planujesz jakos zmienic wyglad blogspota? bo na razie jest dosc chaotycznie :)
-
raggafaya
2012/09/22 12:35:21
@beza,
zamierzam, zamierzam. Dzisiaj wracam do Lublina i przez jakiś czas nie będę miała dostępu do Internetu (wiecie trzeba wychodzić swoje za umowami i inne takie ;)), ale jak tylko na stałe dorwę się do internetowego korytka to zamierzam trochę na blogspocie na mieszać. To kwestia czasu :)

Chaos? Tj.? Masz jakieś propozycje?
-
2012/09/22 18:00:26
doskonale Cię rozumiem, bo dla mnie blox.pl jest nie do ogarnięcia ;)
-
Gość: malonowski, *.dynamic.chello.pl
2016/05/19 18:24:28
zajefajnie
Tutaj zawartość trzeciej szpaltyNajlepsze Blogi