czwartek, 11 października 2012
Zarabianie w Internecie? Da się?

Długo zastanawiałam się czy warto w ogóle zaczynać jakąkolwiek przygodę z zarabianiem w Internecie, bo przecież bloga prowadzę nie dla pieniędzy (w przeciwnym razie wybrałabym jakiś bardziej chwytliwy temat), a dla siebie. Pozycjonowaniu, pisaniu odpowiednich tekstów, zdobywaniu unikalnych użytkowników, reklamodawców ect. trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu i chęci. Szybko doszłam do wniosku, że do nie dla mnie. Przypadkiem natrafiłam na stronę programu InCLick.pl (https://www.inclick.pl/) skierowanego do uczniów i studentów, który wydaje mi się w tej chwili być stworzony w sam raz dla mnie. W końcu przed komputerem spędzam mnóstwo czasu, dlaczego więc nie wykorzystać go na dorobienie sobie? Po krótkim biciu się z myślami, zaryzykowałam i testuję, szybko nabijając sobie punkty, które za kilka chwil będę mogła wymienić na gotówkę.  Nie trzeba wychodzić z domu, ba nikt nie każe mi opuszczać ciepłego łóżeczka, mogę pracować kiedy chcę, dla kogo chcę i wcale się nie przemęczam. Idealniej być chyba nie może.

 

Szkoda, że nie mam takich zdolności, jak niektórzy. Są bowiem tacy, którzy utrzymują się z prowadzenia blogów. Jak oni to robią? Nie mam bladego pojęcia! Magicy! Szczytem marzeń każdego jest robienie tego, co się lubi, co sprawia nam przyjemność przy jednoczesnym otrzymywaniu odpowiedniego wynagrodzenia.

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie znad biochemii.

Animko, jak leczenie IBD u Twojej psininy? :)

 

11:45, raggafaya
Link Komentarze (5) »
czwartek, 04 października 2012
czarne chmury

jeśli wydaje Wam się, że nic gorszego nie może się Wam przydarzyć, to powiem Wam z własnego doświadczenia, że czasem jak się wali to wszystko.

Wróciłam do domu, żeby odpocząć od Lublina, a tu takie rewelacje.Ważą się losy weterynaryjnych przygód.


Ale przynajmniej mam dobre statystyki adopcyjne. Na 6 kotów, które znalazły dom podczas wrześniowego dnia otwartego lubelskiego schroniska, trzy w świat wypchnęłam ja, o czym można przeczytać w Kurierze Lubleskim.

 

 

Pozdrawiam,

Ruda 

17:57, raggafaya
Link Komentarze (5) »
Tagi
Tutaj zawartość trzeciej szpaltyNajlepsze Blogi